Гуманітарна програма L’Oréal Україна: як компанія підтримує українців

Від початку російського вторгнення та війни в Україні L’Oréal Україна спрямувала всі зусилля на підтримку співробітників в Україні та забезпечення українців засобами для гігієни.

30.05.2022

Гуманітарна програма L’Oréal Україна: як компанія підтримує українців

Від початку російського вторгнення та війни в Україні L’Oréal Україна спрямувала всі зусилля на підтримку співробітників в Україні та забезпечення українців засобами для гігієни.

Абсолютним пріоритетом компанії стала та залишається підтримка 326 українських співробітників та їхніх родин, життя яких так різко змінилося. Враховуючи масштаби того, з чим стикаються люди на місцях, компанія фокусується на наданні допомоги співробітникам, які залишились в Україні, які виїхали або залишають країну, та українському народу.

Компанія фінансово підтримала та продовжує підтримувати співробітників в Україні, гарантуючи оплату заробітної плати та забезпечуючи додатковою фінансовою допомогою на щомісячній основі з огляду на зростання вартості умов життя в Україні та виникнення додаткових витрат. Також була створена гаряча лінія для надання психологічної допомоги співробітникам та їхнім сім’ям, яка доступна 24/7.

Команди L’Oréal в сусідніх європейських країнах особисто зустрічають тих співробітників, які перетнули кордон, і забезпечують їх та їхні родини житлом, надаваючи доступ до приватної медичної допомоги, психологічну підтримку та юридичні консультації. Компанія продовжує забезпечувати житлом співробітників, які перебувають за кордоном, та допомагати у тимчасовому працевлаштуванні в іншіх філіях L'Oréal тим, хто бажає отримати міжнародний досвід.

Гуманітарна допомога

Від початку російського вторгнення та війни в Україні компанія L’Oréal спрямувала всі зусилля на забезпечення українців засобами для гігієни.

Група L’Oréal пожертвувала 5 мільйонів євро на гуманітарну підтримку вимушено переміщених осіб.

За 2,5 місяці L’Oréal Україна доставила близько 300 000 засобів для гігієни у понад 20 населених пунктів України. Гуманітарна допомога була спрямована на забезпечення лікарень, пологових будинків, центрів з вимушено переміщеними особами, будинків для літніх людей, ТРО та ЗСУ.

Адресна доставка засобів для гігієни, а саме: шампунів, гелів для душу та гоління, дезодорантів, засобів для догляду за шкірою — включає такі міста, як Київ, Буча, Ірпінь, Чернігів, Обухів, Фастів, Львів, Суми, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса та інші.

Реалізація гуманітарної підтримки здійснювалася спільно з «Українською медичною місією», партнером Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA Україна), та благодійним фондом «Let’s help».

"Перша поставка гуманітарної допомоги відбулася вже 02 березня. Ми розуміли, що є проблема з логістикою в країні, і, попри це, співробітники складу добровільно та з власної ініціативи виходили на роботу, оперативно збирали замовлення, а благодійні фонди доставляли тим, хто цього потребує. Ми дякуємо всім їм за сміливість та плануємо продовжити програму гуманітарної підтримки в другому семестрі 2022 року», — зазначає Олександр Мазуркевич, Операційний директор L’Oréal Україна."

Back on Top